فیلم جشن دلتنگی

 

نام اثر : جشن دلتنگی

کیفیت ها : Full HD 1080p – hd 720p – sd 480p

مخاطب: بزرگسالان

نوع فیلم : سینمایی

محصول : ایران

موضوع : عاشقانه – درام

نویسنده : پوریا آذربایجانی

کارگردان : پوریا آذربایجانی

تهیه کننده : سید علی قائم‌ مقامی

با هنرنمایی : محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته‌ آ پناهی‌ ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، ساغر قناعتف عرفان ناصری، علی دهبان، ندا عقیقی، اشکان منصوری، پریوش نظریه و امید روحانی

سال تولید : ۱۳۹۶

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷

مدت زمان : ۹۰ دقیقه

 

درباره فیلم :

فیلم جشن دلتنگی ساخته پوریا آذربایجانی است. او نویسنده و کارگردان این فیلم است. همچنین تهیه کننده فیلم جشن دلتنگی را سید علی قائم‌ مقامی بر عهده داشته است. فیلم جشن دلتنگی در جشنواره فیلم فجر ۳۶ هم حضور داشت ولی موفق به دریافت جایزه نشد. این فیلم درباره روابطی است که توسط شبکه های اجتماعی از هم پاشیده می شود. این دومین همکاری پانته آ پناهی با پوریا آذربایجانی بعد از فیلم اروند است.

 

دیگر عوامل فیلم جشن دلتنگی :

موسیقی : فردین خلعتبری، فیلم‌ برداری : علیرضا زرین‌ دست، تدوین : خشایار موحدیان، توزیع‌کننده : حوزه هنری

 

داستان فیلم:

فیلم جشن دلتنگی درباره شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و استفاده نادرست از آن ها است که این چند ساله تبدیل به معضلی شده که خیلی از خانواده ها را از هم پاشیده است.

 

درباره کارگردان فیلم :

پوریا آذربایجانی متولد ۱۳۶۰ در تهران است. او کارگردان و فیلم‌ نامه‌ نویس سینمای ایران است. وی در جشنواره‌ های متعددی شرکت و برنده جوایز متعددی از جمله جایزه ویژه هیئت داوران ورشو برای روایت ناتمام و دیپلم افتخار جایزه اول جشنواره بمبئی برای روایت‌ های ناتمام، کاندید بهترین کارگردانی برای آب و آینه از جشنواره فیلم فجر، بهترین فیلم اول برای روایت‌های ناتمام در جشنواره فجر دوره بیست و پنجم، بهترین فیلمنامه در بیست و نهمین جشنواره فجر برای مستند عاشقانه ای برای سرباز وظیفه رحمت شده‌ است.